Dla Rodziców

"Pozwólcie dziecku wyruszać w podróże odkrywcze - czasem trudne - ale pozwalające znaleźć taki pokarm jaki będzie dla niego pożywny."

Celestyn Freinet

Rekrutacja i zapisy

Niepubliczne Przedszkole Alutka prowadzi rekrutację dzieci przez cały rok.

Opłaty 2024/2025

Przygotowaliśmy dla Państwa bardzo atrakcyjną ofertę.

Ramowy rozkład dnia

Dobrze zorganizowany czas to podstawa działania naszego przedszkola. Poniżej ramowy rozkład dnia Przedszkola Alutka w Jaworzu.

Regulamin przedszkola Alutka

Regulamin Niepublicznego Przedszkola Alutka w Jaworzu

Dowiedz się więcej ›

Każda mama chce, aby jej dziecko odżywiało się zdrowo i prawidłowo.

Procedury w czasie Covid-19

Procedury w czasie Covid-19 w Przedszkolu Alutka

Ubezpieczenia

Na rok szkolny 2022/23 została zawarta Polisa Ubezpieczenia PZU Edukacja: Ubezpieczenie PZU NNW Edukacja, Ubezpieczenie OC Nauczycieli, Wychowawców i Opiekunów Nr 1034172788.

Ubezpieczenie obowiązuje do 03.09.2023.

Ubezpieczający: Niepubliczne Przedszkole Alutka.

Dowiedz się więcej ›

Aplikacja STOP COVID ProteGO Safe!

Wszystko w Twoich rękach – pobierz, zainstaluj i korzystaj z aplikacji STOP COVID - ProteGO Safe! Aplikacja STOP COVID - ProteGO Safe jest dobrowolna, bezpłatna i bezpieczna. To realna pomoc dla nas wszystkich. Dzięki niej bezpiecznie wrócimy do w pełni normalnego życia.